kupené auto z aukcie v usa
Pre tých čo chcú uštriť

Nákup buraných aut na aukcii v USA

V čase veľkého dopytu nedostatkových áut je nákup na aukcii skvelou voľbou.

Nákup na aukcii ponúka mnoho výhod, nižšiu výslednú cenu, žiadne skryté vady ako pri kúpe ojazdených áut a dokumenty od vozidla máte k dispozícii ihneď po kúpe. Vydražené auto prevážame ihneď do SR na Vami vybranú adresu vrátane dokladov od vozidla.

Kontaktujte nás
Celý nákup vyriadime za Vás!

Ako kúpiť auto na aukcii v USA?

Sme registrovaný Broker, môžeme dražiť cez 98% vozidiel v ponuke aukčných portálov IAAI a Copart.

Je nákup auta na aukcii v USA naozaj taký výhodný?

Samozrejme, všeobecne sa dá povedať, že výsledná cena po oprave je okolo 80 – 85 % trhovej ceny. Hlavnou výhodou zostáva, že kupec nepotrebuje okamžite plnú čiastku na to, aby si kúpil svoje vysnívané auto. Ďalšou výhodou je, že kupec si sám stanovuje za akú čiastku je ochotný auto kúpiť a nemusí zjednávať s podajcom.

Je búrané auto po oprave bezpečné rovnako ako bolo?

Samozrejme, nenechajte sa odradiť ľuďmi, ktorí hovoria opak. V dnešnej dobe je možné pre absolútnu väčšinu značiek objednať ktorýkoľvek nový diel, dokonca časti karosérie. Avšak odporúčame sa zbytočne vyvarovať nákupu áut so štrukturálnym poškodením, ich oprava je oveľa náročnejšia a môže sa predražiť.

Aká je kaucia na nákup auta v aukcii?

Kaucia je 10% a vracia sa v prípade, že auto nekúpime z dôvodu vyššej ponuky ako Vašej maximálnej. Vo všetkých ostatných prípadoch je nevratná a to z toho dôvodu, že aukčné portály si túto čiastku účtujú v prípade, že kupujúci nie je ochotný za vydražené auto zaplatiť. V žiadnom prípade neslúži kaucia ako naša kompenzácia za služby.